Στις 6 και 7 Οκτωβρίου Το Γραφείο Ανθεκτικότητας και Βιωσιμότητας του δήμου Αθηναίων μας προσκαλεί σε μια σειρά συμμετοχικών δράσεων στον λόφο.
Share
Δείτε επίσης
Δύο ξεχωριστά διαδικτυακά μαθήματα σχετικά με την κατανόηση των Ρομά και τη διατομεακότητα. Από το Ίδρυμα Κοινοτικής Ανάπτυξης «Impreuna», μαζί με το HIAS.
Τον Ιούλιο και τον Αύγουστο του 2024, σας προσκαλεί να συμβάλετε στη δημιουργία ενός (περισσότερο) διαπολιτισμικού και χωρίς αποκλεισμούς πλαισίου…
Πρόσκληση Συμμετοχικού Χωρικού Σχεδιασμού, στα πλαίσια εκπόνησης μελέτης εκσυγχρονισμού του ισχύοντος από το έτος 1988 Γενικού Πολεοδομικού Σχεδίου του Δήμου…