Συνεχίζοντας τις ερευνητικές δράσεις στις γειτονιές της πόλης στο πλαίσιο του πιλοτικού προγράμματος ένταξης Curing The Limbo, επισκεφτήκαμε το Σάββατο 15/12 τη Βικτώρια για μια δράση χαρτογράφησης της περιοχής.
Share
Δείτε επίσης
Δύο ξεχωριστά διαδικτυακά μαθήματα σχετικά με την κατανόηση των Ρομά και τη διατομεακότητα. Από το Ίδρυμα Κοινοτικής Ανάπτυξης «Impreuna», μαζί με το HIAS.
Τον Ιούλιο και τον Αύγουστο του 2024, σας προσκαλεί να συμβάλετε στη δημιουργία ενός (περισσότερο) διαπολιτισμικού και χωρίς αποκλεισμούς πλαισίου…
Πρόσκληση Συμμετοχικού Χωρικού Σχεδιασμού, στα πλαίσια εκπόνησης μελέτης εκσυγχρονισμού του ισχύοντος από το έτος 1988 Γενικού Πολεοδομικού Σχεδίου του Δήμου…